2008 m. gruodžio 4 d., ketvirtadienis

Dėl arenos vardo

Paskutiniu metu kyla daug ginčų, koks gi turėtų būti naujosios Kauno arenos vardas? Visi kauniečiai tampa ekspertais vertindami būsimą pavadinimą. Vieni siūlo parduoti už didžiausią sumą, kiti siūlo įdėti apsaugas, kad pavadinimas nebūtų netinkamas. Tretiems norisi areną vadinti jau įprastu Kauno arenos vardu, ketvirtiems labiau prie širdies Nemuno salos arena. O labiausiai susidomėjęs šiuo klausimu vicemeras S.Buškevičius; jei būtų jo valia, arena vadintųsi Kunigaikščio Vaidoto arena :-)
Kauno savivaldybė turės apsispręsti ar parduoti Nemuno saloje statomos arenos vardą po devynerių metų, ar šią teisę suteikti būsimam arenos operatoriui. Kadangi savivaldybė pateikė paraišką ES paramai gauti, iki 2017 metų arenos vardo ji neturi teisės parduoti, kitaip teks grąžinti iš ES fondų gautus pinigus. Tačiau tai galėtų padaryti koncesininkas – arenos operatorius. Jis vardą galėtų parduoti iki koncesijos sutarties pabaigos, 25 metams.
Šiai dienai dar neaišku ar savivaldybė tokią teisę jam suteiks. Ji gali pasilikti teisę pavadinti areną tiesiog Kauno arena. Čia derybinis klausimas. Net jei koncesininkas ir parduotų pavadinimą, jį vis tiek turėtų palaiminti miesto Taryba savo sprendimu.
Ar koncesininkas turės teisę parduoti vardą išaiškės tik po konkurso. Šiuo metu savivaldybė į konkurso sąlygas yra įrašiusi, kad arenos vardas nėra parduodamas, bet jos dar nepatvirtintos. Nutarimą skelbti koncesijos konkursą operatoriui rasti priimsime gruodžio 18 dieną vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Komentarų nėra:

Mero žygis per Šančius – padarysiu laimingais per prievartą

Pristatymas savivaldybėje, Kas vyksta Kaune nuotr. Pastaruoju metu labiausiai aptariamas Kauno rajonas – Šančiai. Bendruomenė aktyviai...