2008 m. spalio 3 d., penktadienis

Rinkimų gausmas

Rinkimai rinkimai rinkimai. Jų gausmas nustelbia viską...
Atrodo, jog šiomis dienomis politikai daugiau apie nieką nekalba ir negalvoja. O visi svarbesni sprendimai atidedami "Po rinkimų". Spalio 12 dieną ateina toks mistinis "deadline'as", po kurio, atrodo, viskas bus kitaip. Visi politikai vieni kitus vainoja, tikėdamiesi po rinkimų turėti keliomis vietomis daugiau Seime. Tik ar visa tai verta tų pastangų?
Argi ne sarmata taip dergtis ir koliotis, kaip kartais kai kurių partijų atstovai daro. Vieni tyčiojasi iš oponentų, tuo tarpu patys prarasdami paskutinę gėdą ir savigarbą. Kiti užsakinėja kolegas ir geriausias iniciatyvas žeminančius straipsnius bei TV laidas, manydami kad priešininkų suniekinimas pakels jų reitingus.
Ponai politikai, susimąstykim. Ar dėl to nutarėm eiti į politiką? Ar toks vienas kitų niekinimas suderinamas su mūsų "priešpolitinio" periodo etikos ir moralės normomis? Ar rinkimuose, kaip meilėje ir kare, viskas galima?

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

Nedaug beliko savaite ir baigsis rinkimu bumas,kažkas sves,o kažkas suks galva kaip skolas gražinti :D

Mero žygis per Šančius – padarysiu laimingais per prievartą

Pristatymas savivaldybėje, Kas vyksta Kaune nuotr. Pastaruoju metu labiausiai aptariamas Kauno rajonas – Šančiai. Bendruomenė aktyviai...