2008 m. vasario 27 d., trečiadienis

Kauno arenos statybos rėmimo fondo posėdis

Antradienį vyko Kauno pramogų ir sporto rūmų (Kauno arenos komplekso) Nemuno saloje statybos rėmimo fondo darbo grupės posėdis. Jame dalyvavau aš, mano visuomeninis padėjėjas Henrikas Kupcikevičius, Kauno m. tarybos nariai Rimutė Prievelienė ir Gediminas Rapolas Sakalnikas bei vicemeras Steponas Vaičikauskas. E.Miliūno studiją atstovavo architektas Aurimas Ramanauskas. Jis pristatė eskizus, kaip ketinama įamžinti mecenatus parėmusius Kauno arenos statybą. Buvo pritarta pasiūlytam variantui - įamžinti aukotojus aikštėje prie arenos įrengiant specialią juostą iš žalvarinių plokštelių su rėmėjų pavardėmis ar pavadinimais.
Vėliau aptarėme galimybę surinkti fondui lėšų iš dviejų procentų fizinių asmenų pajamų mokesčio. Taip pat aptarėme Kauno arenos tinklalapio perspektyvas. Artimiausiu metu Kauno miesto savivaldybė perima http://www.kaunasarena.info/ tinklalapį, kuriame bus patalpinta visa oficiali informacija susijusi su arena, jos projektu bei statybos rėmimo galimybėmis ir būdais.

Komentarų nėra:

Seime – jauki ir jau tradicine tapusi Kalėdinė labdaros mugė

Seimo nariai E.Pupinis, G.Skaistė, menininkė L.Latvytė ir Seimo pirmininkas V.Pranckietis, Dž.Barysaitės nuotr. Belaukiant artėjančio ...